Zinātnisko un tehnisko tekstu rediģēšana un tulkošana

Zinātnisko un tehnisko tekstu rediģēšana un tulkošana

Lietišķās valodniecības institūts piedāva augstas kvalitātes tulka/tulkotāja pakalpojumus, kā arī profesionālo zinātnisko un tehnisko tekstu rediģēšanu. Mēs strādājam atbilstoši Latvijas Republikas un Eiropas Savienības kvalitātes normām. Mūsu speciālisti ņem vērā dažādo klientu atšķirīgās vajadzības. Iztulkosim Jums jebkuras zinātniskās un tehniskās nozares tekstu, veiksim tekstu stilistisko un grāmatisko rediģēšanu dažādās ES valodās. 

Piecpadsmit gados iegūtā pieredze apmācot tehniskos tulkus/tulkotājus ļauj mūsu speciālistiem būt konkurētspējīgiem tirgū. Lietišķās valodniecības institūta personālam ir izveidojusies ilggadējā sadarbība ar dažādu  inženierzinātņu un tehnisko nozaru ekspertiem. Mūsu darbinieki aktīvi seko līdzi jauninājumiem un citām izmaiņām attiecīgās nozares terminoloģijā.

Īstenojot bakalaura un maģistra profesionālo studiju programmas "Tehniskā tulkošana", Lietišķās valodniecības institūts sagatavo augstā līmeņa speciālistus, kas ir pieprasīti vietējā un ārvalstu darba tirgū, tādējādi, veicinot tulkošanas nozares izaugsmi un tās kvalitātes attīstību ne tikai Latvijā, bet arī visā Eiropas Savienībā.

 

Kontaktpersona:

asoc. profesore Marina Platonova

Ārējo sakaru koordinatore

Adrese: Meža ielā 1/1 – 409. kabinets

Tālrunis: 67089501
Fakss: 67089539
E-pasts: marina.platonovabf53d4d30e1632cec36d5e06b9144949 rtu.lv

 

Syndicate content